Google News

Bilecik’in Pazaryeri ilçe Kaymakamı Berker Çırak, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımlayarak ilçe halkının bayramını kutladı.

Başı rahmet ,ortası mağfiret sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının sonuna gelirken ; barış ve huzur içinde, birlik-beraberlikle yaşamayı dilediğimiz bir Bayrama daha erişmenin mutluluğu ve sevincini içindeyiz diyen Kaymakam Çırak, yayımladığı mesajında;

“Değerli hemşehrilerim ,

Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen, örf ve adetleri ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı zamanlar, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günleridir.

Bu yıl covid -19 nedeniyle bayramlaşmalarımızı yüz yüze değil iletişim araçlarıyla gerçekleştireceğiz.Bugüne kadar ilçemizde almış olduğumuz tedbirlere disiplinle riayet eden tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunarım.Bu süreçte büyük bir fedakarlık gösteren 65 yaş üstü büyüklerimize de hassaten teşekkür ederim.

Bayram süresince Vefa Sosyal Destek Grubumuzun vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğini hatırlatır, tüm hemşehrilerimize hayırlı bayramlar dilerim. Nice sağlıklı ve huzurlu Bayramlara hep beraber erişmeyi Cenab-ı Allahtan niyaz ederim” diye ifade etti.