Bilecik’te AK Partili Başkanlar Bakan Dönmez ile telekonferans yöntemi ile bir araya geldi.

99
Google News

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez AK Partili Başkanlar ile telekonferan yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, yapılan toplantı sonrası toplantı ile ilgili bilgiler verdi,

Milletvekili Yağcı;
“Bilecikimizin medarı iftiharı, Hemşehrimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez beyin koordinatörlüğünde AK Parti İl Başkanımız, AK Parti İlçe Başkanlarımız ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte canlı olarak telekonferans yöntemi ile toplantımızı gerçekleştirdik. Gündemde olan Covit-19 virüsü koordinasyonu ve çalışmalarımızın yanısıra ilimiz ile ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanımıza Bilecik ve Ülkemizde gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarından dolayı hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Güçlü Türkiye Güçlü Bilecik için durmak yok yola devam. Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele…” dedi.

Gerçekleşen Toplantıya, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan ve Bilecik’te AK Partili Belediye Başkanları ve AK Parti ilçe Başkanları katıldı