Başkan Türkü Gecesine katıldı.

0
307

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Ertuğrulgazi Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Türkü Gecesi’ne katılarak dernek üyeleri ile bir araya geldi.


Etkinliğe Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık, Ali Şahinoğlu, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.


Ertuğrulgazi Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin lokalinde gerçekleştirilen gecede hem birbirinden güzel türküler seslendirildi hem de dost sohbetleri yapıldı. Keyifli ve unutulmaz bir gecenin ardından Başkan Bakkalcıoğlu “Burada gözlemliyorum ki sadece yörükler yok, her kesimden insanımız bulunmakta. Kültürümüzün gelecek kuşaklara aktarılması için bu derneklerimizin çok büyük görevleri var. Ben Bozüyük Ertuğrul Gazi Derneği’nin bu görevi layıkıyla yaptığını görüyorum. Sizi kutluyorum ve bu tür etkinliklerin devamını diliyorum. Biz her zaman buraya gelemesek te siz her Cuma bunu yapıyorsunuz. Çokta güzel söylüyorsunuz, elinize kolunuza sağlık “ dedi ve bu güzel geceyi tertipleyen Dernek Başkanı Celalettin Ateş ile emeği geçen herkese teşekkür etti.

Facebook Yorumları