Google News

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan Ramazan Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında, İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Millet olarak birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kardeşlik ruhunun en kalbi duygularla hissedildiği en özel anlar dini ve milli bayramlarımızdır diyen Başkan Soydan yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

Koronovirüs (Covid-19) salgını nedeni ile bu yıl buruk bir bayram geçirmekteyiz. Sevdiklerimizden her nekdar uzak kalsakta güzel ilişkilerin yaşandığı, paylaşımın artığı bir Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Bayramlar sevinçlerimizin doruğa ulaştığı, merhamet ve şefkat duygularının en yoğun yaşandığı zamanlardır. Bu kapsamda ziyarette bulunamasakta büyüklerimizi, akrabalarımızı, komşularımızı, gazilerimizi, şehit ailelerimizi ve uzaktan yakından gönül bağı kurduğumuz yakınlarımızı arayıp Ramazan Bayramlarını tebrik edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Pazaryerili hemşerilerimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, İnşallah bu zor süreç sonrası hep birlikte nice bayramlar kutlarız” diye ifade etti.