Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Koronavirüs gölgesinde bu yılda çocuklar tarafından kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile sokak sokak dolaşarak ilçedeki çocukların hepsine hediyeler verdi.

Pazaryeri İlçesinde sabah başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Hükümet Konağı önünde Atatürk büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, tarafından çelenk sunulması ile başladı.

Günün ilerleyen saatlerinde Belediye Başkanı Tekin Pazaryeri Belediyesine ve bazı kurumların araçları ile çocuk şarkıları eşliğinde ilçenin her sokağını dolaştı ve çocukların bayramını kutlayarak hediyeler dağıttı.

Başkan Tekin, “Çocuklarımızla birlikte olduğumuz bir etkinlik gerçekleştiremesek de Pazaryeri Belediyesi olarak düzenlediğimiz konvoy ile bayram coşkusunu onlara yaşatmak istedik. Bizlere evlerinin balkonlarından, camlarından ve kapılarının önlerine çıkarak destek veren, selamlayan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Tüm çocuklarımızın bayramı kutlu olsun” diye konuştu.