“Pazaryeri’ne 4. Bursa Fashion WEEK’e Ev Sahipliği Teklif Edildi “

Bursa Bulgaristan Konsolosu Veselin Vijilov,  Bursa Bilecilikler Dernek Başkanı Erdoğan Mısırlı ve beraberindeki iş insanları Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Şükrü Keskin ziyaretinin ardından, Söğüt ve Pazaryeri ilçelerini ziyaret etti. Konuk heyet,  Pazaryeri ilçesinde Belediye Başkanı Zekiye Tekin tarafından misafir edildi.

Ziyarette yapılan görüşmede Bursa Fashion Week (BFW) kurucusu ve Emelya Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Yaşariye Doğan tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Bursa Fashion Week’e (BFW) Pazaryeri’nin ev sahipliğinde gerçekleşmesi teklif edildi.

Ziyaret sonrasında Pazaryeri Belediye Başkanı Tekin’in yaptığı açıklamada, Bursa Bulgaristan Konsolosu Veselin Vijilov, Bursa Bilecilikler Dernek Başkanı Erdoğan Mısırlı ve iş insanlarının, Pazaryerini ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.  Ziyarette yapılan görüşmede, 4.Bursa Fashıon WEEK’in ev sahipliğinin teklif edildiğini sözlerine ekledi. Bu önemli organizasyonun, Pazaryeri’nin ve sahip olduğu doğal güzelliklerini tanıtıma büyük katkısı olacağını kaydeden Başkan Tekin, bu nedenle 4.Bursa Fashıon WEEK’in ev sahipliğinin Pazaryeri ilçesine teklif edilmesinden Belediye Başkanı olarak büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin açıklamasının sonunda; Bilecik ile birlikte Pazaryeri ilçesinin tarihi değerleri ve doğal güzellikleri tanıtımına katkı verecek olan 4.Bursa Fashion Week’in,  Pazaryeri’nde düzenlenmesini teklif eden Bursa Fashion Week (BFW) kurucusu ve Emelya Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Yaşariye Doğan olmak üzere Bursa Bilecilikler Dernek Başkanı Erdoğan Mısırlı ile birlikte dernek yönetimine teşekkür etti.