Pazaryeri Belediyesi 2021 yılının ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Zekiye Tekin başkanlığında gerçekleştirdi.

Pazaryeri Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen meclis toplantısında, Denetim Komisyonu Seçimi, 2021 Yılı Belediye Meclisinin Tatil Ayının Belirlenmesinin Görüşülmesi, Mevsimlik İşçi Çalıştırılmasının Görüşülmesi, Kısmi Zamanlı Avukat Çalıştırılması ve Ücretinin Görüşülmesi, Tam Zamanlı Sözleşmeli Veteriner ve Tekniker Çalıştırılmasının Görüşülmesi ve İmar Komisyonunun Raporunun Görüşülmesi maddeleri masaya yatırıldı.

Gündem maddelerinin yer aldığı toplantıda, 2021 yılı belediye meclisinin tatil ayının Haziran ayı olarak belirlenmesi, mevsimlik işçi çalıştırılması, kısmi zamanlı avukat çalıştırılması ve ücretinin görüşülmesi, tam zamanlı sözleşmeli veteriner ve tekniker çalıştırılması ve imar komisyonunun raporunun görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Yeni Belediye Denetim Komisyonu Seçiminde yapılan oylamada Bayram Benli, Erkan Karakaş ve Mehmet Duvan Denetim Komisyonu Üyeliğine seçildi.

Meclis Toplantısına Meclis Üyeleri; Bayram Benli, Mehmet Duvan, Selami Özdil, Mehmet Uzun, Erkan Karakaş, Gökhan Değirmen, İsmail Turan, Volkan Onur, Hüseyin Ünal eksiksiz katılırken, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Soydan konuk olarak katıldı.

Dilek ve temennilerin konuşulmasının ardından Meclis Toplantısı sona erdi.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Yeni yılın ilk Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Aldığımız kararlar ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” dedi.