Bilecik’in Pazaryeri İlçesinde Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu’ndan mezun olan 8 sınıf öğrencileri anlamlı bir etkinlikle mezun oldular.

Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulunda  öğrenciler öğretmenleri ile birlikte  Küçükelmalı Tabiat Parkında doğa yürüyüşü yaparak hatıra fotoğrafı çekildiler.Ardından düzenlenen törende;

Mezun öğrencilerden Ömer Faruk Karadağ”ın Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Okul Müdürünün konuşmasının ardından Okul Bayrak ve Flamasının devrini Okul Birincisi Cemre Arat’tan 7. Sınıf öğrencisi Elif Keleş okulu her alanda daha yükseklere taşıma sözü ile devraldı.

Okul Birincisi Cemre Arat’a plaket takdiminin ardından 2020-2021 Okul Birinciliğini okul kütüğüne kalıcı olarak çaktı. Mezuniyet pastası ve ikram ile tören sona erdi.

74 öğrencisi bulunan Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu bu yıl 22 öğrenciyi mezun ederken Okul Müdürü İslam Özkul, mezun olarak liseye gidecek öğrencilere:

“Sizler bizim yediveren güllerimizsiniz. Başarınız, duruşunuz, okulumuzu temsiliniz görülenden ibaret olmayan büyük bir başarıdır. Akıl ile gönül ile yıl alan sizler yarınlarda daha büyük başarılara imza atacaksınız. Asıl başarı %10’luk dilim mevzusundan öte kendi potansiyelini bilme ve bulma başarısıdır. Birçok alandaki çeşitli başarılarınız hepimizin sevincidir. Buradan aldığınız değişmez doğrularla yol alacağınıza inanıyoruz. Hayat boyu gireceğiniz sınavlarda doğrunuz hep çok olsun. Yolunuz ve bahtınız açık olsun vesselam”dedi