Google News

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

‘Halkın gücünün üstünde bir güç tanımadım’ diyen Milletvekili Yağcı yayımladığı mesajında;

“ 4. yılını idrak ettiğimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bu arada milletime de bir çağrı yapıyorum, oda şudur, milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum.

Havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda, havalimanında toplanalım ve bunların o azınlık grubu, tanklarıyla, toplarıyla gelsinler ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar.

Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar.” Çağrısı doğrultusunda FETÖ’cü alçaklar karşısında kanlarıyla destan yazan kardeşlerime Allah’tan rahmet, gazilerimize, cesaret ve fedakarlıkları için şükranlarımı sunuyor, Allah’tan uzun ömürler diliyorum.

15 Temmuz bizlere vatan,bayrak ve bağımsızlık söz konusu olduğunda aynı safta buluşan ve engel tanımayan necip, cesur ve kahraman bir millettin mensubu olmanın gururunu bir kez daha yaşattı.

Milli mücadeleyi Cumhuriyetle taçlandıran İstiklal Harbimiz nasıl yeni bir dönemi başlattığı gibi, 15 Temmuz milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmesinde de dönüm noktası oldu.

15 Temmuz tarihe bir kayıttır. Unutmayacak, unutturmayacağız. Bu vesileyle törenlerde o geceki heyecan ve inançla toplanan tüm hemşerilerime en derin selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele… “ ifadelerinde bulundu.