Google News

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik Yerel Yönelimlerden Sorumlu il Başkan Yardımcısı İbrahim Bağ, Koronavirüs tedbirleri kapsamında büyük bir fedakarlık ile görevlerini yapan Polis Teşkilatına teşekkür etti.

İbrahim Bağ Sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada,

“Tüm dünyayı saran koronavirüs salgınına karşı devlet organlarımızın topyekün ve destansı mücadelesine ilk günden bu yana Milletçe şahit olduk.


Yine gördük ki binlerce serdengeçenimiz var…


Belki yanından geçerken önemsemediğimiz, belki yaşam tarzını sorguladığımız, belki mütevaziliğini zayıflık zannettiğimiz ama kriz ve fedakârlık anında devleştiğine şahit olduğumuz kahramanlarımız var.


Biliyoruz ki toplumlar fedakar insanların omuzlarında yükselir.
Bunların başında da toplumca güven ve huzur içerisinde yaşamamız uğruna gecesini gündüzüne katan, hatta canlarını feda eden, haklarını ödeyemeyeceğimiz Polis Teşkilatımız var.


Özellikle bu süreçte vazife ahlakı, üstün cesaret ve insan sevgisiyle tüm insanlığa ders verircesine görevini ifa eden, zalime korku mazluma umut olan Polis Teşkilatımız Türk milletinin yüksek takdir ve teveccühünü ayrıca hak etmektedir.


Bu vesileyle huzur ve güvenimizin teminatı Emniyet Mensubu Şehitlerimize rahmet dilemeyi ve minneti, gazilerimize şifa dilemeyi ve görevleri başındaki Polis Teşkilatımıza milletçe teşekkürü bir borç biliriz” ifadelerini kullandı.