Lösemi Haftası Nedeni ile Jandarma Özel Çocuklarla Buluştu

31

Antalya’nın Aksu ilçesinde 2-8 Kasım Lösemi Haftası nedeni ile lösemili çocuklara ‘özel çocuklar ve el ele hiçbir engel birlikte olmamıza engel değil’ temalı proje gerçekleştirildi.


Antalya’nın Aksu ilçesinde 2-8 Kasım Lösemi Haftası nedeni ile lösemili çocuklara ‘özel çocuklar ve el ele hiçbir engel birlikte olmamıza engel değil’ temalı proje gerçekleştirildi.Antalya İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Şube Müdürlüğü, Aksu İlçe Komutanlığı, Aksu Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akdeniz Otizm Spor Kulübü personellerince, Aksu İlçesinde bulunan Kemal Özel Meslek Okulunda 2-8 Kasım Lösemi haftası olması nedeniyle, Lösemili çocuklara ‘ özel çocuklar ve el ele hiçbir engel birlikte olmamıza engel değil’ temalı proje gerçekleştirildi. Etkinlikte, arama kurtarma köpeği tarafından gösteri yapılıp, Jandarma personelince mini konser verildi. Etkinlik kapsamında, çocuklara Jandarma araçları tanıtılarak, uçurtma, balon meyve suyu, kek ve Jandarma dergisi dağıtıldı. 

Etkinliğin ilerleyen dakikalarında, Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği ve Antalya Kemal Çelik, Köse ve Antalya İl Komutanlarının da katılımıyla Akdeniz üniversitesi Ziraat fakültesi ve Akdeniz Otizm Spor Kulübünün sürdürülebilir projesi olan ‘otizmli çiftçiler üretiyor” sebze dikim faaliyetinde çocuklarla birlikte çeşitli sebzeler dikildi.

https://www.icisleri.gov.tr/losemi-haftasi-nedeni-ile-jandarma-ozel-cocuklarla-bulustu