Siyaset

Kadın kolları ilk toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Başkanlığı ilk tolantısını Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve İl Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit’in katılımı ile ilçe Başkanı Büşra Kanat başkanlığında yaptı.

AK Parti Pazaryeri ilçe teşkilatında gerçekleşen toplantıda, AK Parti Pazaryeri Kadın kollarının ilçedeki çalışmaları görüşüldü.

Kadın Kolları ilçe başkanı Büşra Kanat, “Pazaryeri Belediye Başkanımız sayın Zekiye Tekin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Mutlu Selen Haşit, Teşkilat Başkanı sayın Emel Karip, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve İlçe koordinatörümüz sayın Sevcan Soydan, İlçe koordinatörümüz sayın Burcu Akkoyun’un katılımı ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Pazaryeri AK Kadınlar olarak Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturduğu 2023 hedeflerine ilçe kadınları olarak destek vermeye devam ediyoruz. ilçe yönetimimizin ile birlikte üye kayıt işlemlerimiz devam ederken Belediye başkanımız sayın Zekiye Tekin’in de destekleri ile ilçemizde kadın üye sayımız her geçen gün artıyor. İlk toplantımızda bizleri yanlız bırakmayan il başkanımız Mutlu Selen Haşit’e belediye başkanımız sayın Zekiye Tekin’e ve il yönetimimize Pazaryeri AK Kadınlar olarak teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu