Connect with us

Arşiv

Yeniden Refah Partisi Osmaneli ilçe Teşkilatından Sanayi kuruluşlarına ziyaret

Haber Ekleme

Yeniden Refah Partisi Osmaneli ilçe Teşkilatı İlçede bulunan sanayi kuruluşlarını ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Osmaneli İlçe Başkanı Vahit Uğurlu, ve Partinin ilçe yöneticileri ile birlikte sanayi kuruluşları ziyaretinde fabrikalarda bulunan Yönetim ve işçiler ile bir araya geldiler.

Ziyaret kapsamında Yeniden Refah Partisi’nin ve partinin genel başkanı Fatih Erbakan’ın İşverenler ve işçiler üzerine hazırlamış olduğu projeleri hakkında görüşmeler yapıldı.

Osmaneli İlçe Başkanı Vahit Uğurlu program sonrası yaptığı açıklamada, “İlçemizde bulunan Sanayi kuruluşlarını ve bu fabrikalarda çalışan işçi arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın işçilerimize iş istihdamı sağlayan kuruluşlarımız için ve çalışan işçilerimiz için hazırladıkları projeleri aktardık. Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan Bey açıklamalarında “iktidara gelir gelmez %50 zam vereceğiz ve işçimizin üzerindeki vergi yükünü kaldıracağız sıfırlayacağız” ifadesinde bulundular ve Biz onlara göstermelik artışlarla değil, İnsanlık onuruna yakışır bir zam vereceğiz” dedi.

“Osmaneli’nde 40’a yakın fabrika var”

Advertisement

Osmaneli ilçesinde 40,a yakın Fabrika olduğunu aktaran İlçe Başkanı Uğurlu, “Bu İşyerlerinin Tamamına gideceğiz ve varlığımızı hissettireceğiz. Bizlerin işçilerimize ve İşverenlerimize ne kadar değer verdiğimizi dile getirmeye devam edeceğiz. Yeniden Refah Partisi olarak bu yaptıklarımız azmimizle, gayretimizle ne kadar samimi olduğumuzu, ne kadar işçilerimize değer verdiğimizi göstereceğiz” diye ifade ederken sözlerini,

“Yeniden Refah Partisi olarak bu yaptıklarımız işçi kardeşlerimizin gönlüne taht kuracağımıza İnanıyoruz ve zamanla işçilerin bizim ne kadar samimi olduğumuzu, geçmişte yaptığımız gibi işçiye tek değer veren ve verecek olan Yeniden Refah Partisi olduğuna yürekten inandırmaya çalışacağız” dedi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply