Pazaryeri Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, İnegöl de bulunan Sanayi kuruluşlarının Başkanları ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri ilçesi için hazırlanan projeleri İnegöl’de bulunan Sanayi kuruluşlarının Başkanları ile paylaştı.

Başkan Tekin İnegöl’deki ziyaretleri kapsamında ilk olarak İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz, Uğurdağ’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmede Pazaryeri İlçesindeki Organize Sanayi bölgesi ve ilçe için hazırlanmış projeler görüşüldü. Karşılıklı fikir alışverişi yaptıklarını aktaran Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Yavuz Uğurdağ’ı makamında ziyaret ederek Projelerimiz hakkında istişarede bulunduk başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı İnegöl girişimci kadınlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tekin, İnegöl’deki ziyaretleri kapsamında ikinci ziyaretini İnegöl Keresteciler Odasına yaptı.

Burada Oda Başkanı Ziya Turan, İnegöl marangozlar be mobilyacılar odası Başkanı Özcan Ayhan ve oda yönetimi ile bir araya gelen Belediye Başkanı, Zekiye Tekin, daha sonra Sanko Holding te Holding yönetim kurulu başkanı Tandoğan Taner ile görüştü.

Başkan Tekin İnegöl ilçesindeki ziyaretleri kapsamında “Pazaryeri İlçemiz adına İnegöl’ de projelerimiz hakkında çok iyi görüşmeler yaptık ve olumlu cevaplar aldık. Yapılan görüşmeler ilçeme hayırlı olsun” ifadesinde bulundu.