DOLAR 32,6558 0.43%
EURO 35,0701 0.42%
ALTIN 2.442,290,30
BITCOIN 2126547-0.86735%
Bilecik
25°

AÇIK

13:10

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

Pazaryeri ilçesinden deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği

ABONE OL
12 Şubat 2023 01:49

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde faaliyet gösteren Bağkar Mia Yem fabrikası deprem bölgesindeki büyükbaş, küçükbaş ve sokak hayvanları için yem desteğinde bulundu.

Pazaryeri ilçe halkı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde art arda yaşanan deprem felaketi nedeniyle depremden etkilenen 10 ildeki vatandaşlara desteğini sürdürürken, bir destekte Pazaryeri ilçesinde büyükbaş, küçükbaş hayvan yemi üretimi gerçekleştiren Bağkar Mia Yem’den geldi.

Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Pazaryeri Belediyesi ve Firmanın destekleriyle deprem bölgelerine Pazaryeri ilçesinden hayvan yemi gönderildi.

Bilecik Valiliği koordinasyonunda, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Pazaryeri Belediyesinin destekleriyle oluşturulan deprem bölgesindeki büyükbaş ve küçükbaş hayvanları için yem desteğine katkıda bulunduk diyen firmanın sahibi aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkan Yardımcısı İbrahim Bağ, “Bilecik Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya, İl Tarım ve Orman Müdürümüz Necmettin Yoldaş ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’in deprem bölgesindeki hayvanlar için yem desteğine biz de bir nebze katkı sağladık. Tırımızı Bilecik İl Tarım Müdürümüz Necmettin Yoldaş, Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin , Bozüyük Tarım Kredi Koop. Müdürümüz Nuri Kara, Bozüyük İlçe Tarım Müdürümüz İsmail Aksu ile yolcu ettik. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız inşallah. İl Tarım ve Orman Müdürümüz Necmettin Yoldaş’a ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e ve Tarım Kredi Koop. Müdürümüz Nuri Kara’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Pazaryeri ilçesinden deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği
Pazaryeri ilçesinden deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği
Pazaryeri ilçesinden deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP