Connect with us

Arşiv

Başkan Tekin'den BEBKA'ya ziyaret

Haber Ekleme

Bilecik’in Pazaryeri ilçesi Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)’yı ziyaret ederek Pazaryeri ilesi ile ilgili yatırım projelerini görüştü.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, ile yaptığı görüşmede Pazaryeri İlçesi için hazırlanan projeleri dile getirdi.

Başkan Tekin’in ziyaretine Pazaryeri İlçesi Kardeş Belediyesi Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ve Bursa Bilecikliler derneği yönetim kurulu üyeleri Bahri Turan ve Çetin Savcı eşlik etti.

Pazaryeri İlçesi adına olumlu bir görüşme olduğunu aktaran Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yaptığı açıklamada, “Pazaryeri ilçemiz için hazırladığımız birkaç projemiz için BEBKA Genel Sekteri İsmail Gerim beyle fikir alışverişinde bulunduk ilçemiz adına güzel sonuçlar aldık.

Ziyaret kapsamında Kardeş Belediyemiz Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’lada projelerimiz hakkında görüştük. Misafirperverliklerinden dolayı sayın genel sekreterimize ve bana eşlik eden kent konseyi üyesi İhsan Zeybek, Bursa Bilecikliler derneği yönetim kurulu üyeleri Bahri Turan ve Çetin Savci, ya çok teşekkür ediyorum  ” ifadesinde bulundu.

Advertisement