Connect with us

Arşiv

Milletvekili Yağcı, ‘Seçimden seçime değil, Gönülden Gönüle’

Haber Ekleme

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik’te Pazar Esnafını ziyaret etti.

Kapalı Pazar alanında esnafı ziyaret eden Milletvekili Selim Yağcı Pazarcı Esnafı ile sohbet ederek esnafın sorunlarını dinledi.

Kapalı Pazaryerinde Esnaf tarafından güler yüz ile karşılanan Milletvekili Selim Yağcı, Esnafımıza bol kazançlar hayır işler temennisinde bulundu.

Milletvekili Selim Yağcı’ya Kapalı Pazaryerindeki esnafları ziyareti kapsamında, AK Parti Bilecik Merkez ilçe Başkanı Nail Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, İl Genel Meclis üyesi Zeki Kayadelen, Bilecik Belediyesi AK Parti’li Meclis üyeleri, AK Parti Bilecik Merkez ilçe Teşkilatı eşlik etti.

Milletvekili Selim Yağcı, “Merkez İlçe Başkanımız Nail Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanımız Osman Yılmaz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz ve Teşkilat Mensuplarımızın katılımıyla Kapalı Pazar alanında Pazarcı Esnafımızla ve Hemşehirilerimizle bir araya geldik. Seçimden Seçime değil Gönülden Gönülle diyerek hemşehrilerimizle muhabbetle, sevgi ve saygıyla daima beraberiz. Bizleri her zaman olduğu gibi bugün de güler yüzleri ile karşılayan Pazarcı Esnafımıza ve Hemşehirilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply