Connect with us

Arşiv

DÜNYA İŞ ADAMLARI SÖĞÜT’TE

Haber Ekleme

Dünya İş Adamları Derneği (DUYSİAD) Başkanı Sayın Ahmet Kızılöz, iş adamları ve yatırımcılarla Söğüt ilçemizi ziyaret etti.

DUYSİAD  heyeti Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever’ in öncülüğünde tarihi yerleri gezerek, yatırım yapılabilecek yerlerde incelemelerde bulunuldu.

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever yaptığı açıklamada, “Söğüt’te hangi alanlarda alternatif sanayi yaratabiliriz, onun çalışması yapılıyor. Kendileri gerçekten maneviyatımıza önem verdikleri için Söğüt’te hizmet noktasında yatırımı amaçlıyorlar. İnşallah güzel yatırımlar yapacaklar. Dedem Ertuğrulgazi’ ye hizmet noktasında çok sevinçliler, inşallah alternatif sanayiler getirerek Söğüt’ümüzün önünü açacağız. Turizmi canlandıracağız hedefimiz bunlar. Söğüt halkımız adına çok teşekkür ediyorum. Yapacakları hizmet dedem Ertuğrulgazi’ ye ve Söğüt halkına olacaktır.” İfadelerini kullandı.

DUYSİAD Genel Başkanı Ahmet Kızılöz, yaptığı açıklamada, “Osmanlı’nın doğuşunda önemli rol oynayan bu şehre minnet borcumuzu ödemek için, iş adamları olarak Belediye Başkanımızın büyük desteği ile güzel şeyler yapacağız” dedi.

Başkan Sever,  tarafından yöresel ürünler ve plaket takdim edilirken, heyetin Söğüt ilçesinde incelemeleri devam etmektedir.

Advertisement