Connect with us
Erkan Karakaş

Arşiv

ERG PSIKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ İNEGÖL’DE AÇILDI

Haber Ekleme

Bozüyük Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Erdinç Gesge sahibi olduğu ESG PSIKOTEKNİK değerlendirme merkezi bu gün İnegöl de düzenlenen tören ile açıldı.

Dualar eşliğinde açılan işyerine Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin POYRAZ, İnegöl Ak parti İlçe Başkanı Mustafa ERSAN, İnegöl Belediye Başkanı Alper TABAN,  Bozüyük Ak parti ilçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve vatandaşlar katıldı.

Açılışa katılan davetliler Erdinç Gesge’ye yeni işyerinin hayırlı ve bereketli kazançlar getirmesini diledi.

Erdinç Gesge “İnegöl ERG PSİKOTEKNİK Şubemizi ,İnegöl Belediye Başkanı Sn.Alper TABAN, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim
Kurulu Başkanı Köksal Gacır, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Sn.Dr Fahrettin POYRAZ, Akparti Bozüyük ilçe Başkanım Hüsnü Ersoy ve Yönetimi, Bilecik Merkez İlçe Başkanı Sn.Nail ÖZTÜRK, İnegöl Akparti İlçe Başkanı Sn.Mustafa ERSAN ve Yönetimi, Bilecik İl Genel Meclis Üyesi Arkadaşlarım Osman Varalu, M.Janrat Karaahmet, Zafer Kurnaz, Bursa Büyükşehir Bld Meclis Üyemiz Selahattin Külcü İnegöl Bld Bşk Yrd Rıdvan Kocaağa Büyükşehir Belediye meclis Üyeleri, İnegöl Belediye Meclis Üyeleri,Bilecik Bld Meclis Üyemiz Çetin Kaya, Tarım Kredi Kooperatifleri İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa, İnegöl Taşıcılar Kooparatifi başkanı Recep Portakal, İnegöl ve Bozüyük ten Muhtarlarımız, Ailemiz, Dost ve Arkadaşlarmız ile Açılışımızı Gerçekleştirdik. Bu Mutlu Günümüzde Bizleri Yalnız Bırakmayan Değerli Dostlarıma Çok Teşekkür Ederim. Arayıp Hayırlı Olsun Dileğinde bulunan Mesaj Gönderen Çiçek Gönderen Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederim” ifadesinde bulundu.

Continue Reading
Advertisement
Erkan Karakaş
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply