Connect with us

Magazin

MELEK MOSSO, SERKAN’A YAZANLARIN BOYNUNU KIRASIM GELİYOR

Haber Ekleme

MELEK MOSSO, SERKAN’A YAZANLARIN BOYNUNU KIRASIM GELİYOR

1

BEĞENDİM

Advertisement

Müzik Piyasasındaki Sahte Dinlenmeler Beni Şarkı Çıkarmaktan Soğuttu

Herkes bi şekilde şarkılar yapıyor. Dinlenmeler, tıklanmalar çok başka bir boyutta gidiyor. Hepimiz biliyoruz satın alma dinlenmeler gibi işin karanlık kısmı var. Magazin pr’ı var o’su bu’su var. Mevzumuz şarkının ne kadar güzel ve popüler olduğundan çok sanatçı kişinin karakteri ve güncel hayatı ile ilgili magazinsel yönünü. Bunların şarkılarda dinlenmelerde etkisi olduğunu görünce kendi adıma soğudum şarkı çıkarmaktan. Bu birse, ben burada bir olmak istemiyorum. Sevgili Cem Adrian’ın bir sözü var; ne şarkı yaptığının, kaç dinlendiğinden çok, konserlerine nasıl insanların geldiği de çok önemli. 5 sene önce anlamıyordum, şimdi ne demek olduğunu anlıyorum.
Popülarite Peşindeyiz
Aranjörler beni çok seviyor. Ben müzisyenim şarkıcı değilim. Herkes bunun çok farkında. Ben bu noktaya gelene kadar kimlerin vokal koçluğunu yaptım, kimlerin kimlerin vokal kayıtlarını aldım. Kendime kıstas belirlediğim Türkiye’deki sound’lar değil. Bir hoparlör alırken bile hiç bir zaman Türk bir şarkıcıyı açıp referans olarak dinlemezsin. Adele, Beyonce, Rihanna açarsın. Ben de buradaki soundu örnek almıyorum. Adamlar 20 yıl önce çözdüler bu işi biz hala sound peşinde değiliz, popülerite peşindeyiz.
Melek Mosso Olduğum İçin Benimle Olmak İstemedi
Serkam biraz surat yaptı arayıp klibimde oynar mısın tatlı çocuk deyince, çok soğuk rüzgarlar esti o taraftan. Klip çekimine gelince şaşırdım. Aşkımız klipte tekrar başladı. Önceden geçmişimiz vardı.

Daha önce ufak tefek haksızlıklarımız olmuştu birbirimize.Baş başa kaldığımızda benden çok içten özür diledi. Yelkenlerim suya indi. Sen dua et ben sana ters davranmadım o zaman yat kalk şükür namazı kıl bunun için. Her gün bana günaydın, ne yapıyorsun, iyi geceler mesajları atıp peşimde koşturdu sonra. Dedim sen değil miydin kendini ağır satan, bana soğuk davranan? Baktı gördü beni doğal ortamımda hiçte sektördekiler gibi değilim tabi. İlk başta Melek Mosso olduğum için benimle olmak istemedi. Ne kadar piyasadan uzak ve normal bir insan olduğumu görünce ilişkimiz başladı ve yürüdü.

Advertisement

Serkan’a Yazanların Boynunu Kırasım Geliyor

Serkan’a sosyal medyadan yazanlara gıcık oluyorum, boynunu kırıveresim geliyor tabi. Sonra başka şeylere odaklanıyorum. Ama Allah kimsenin yüzünü kara çıkarmasın güven konusunda. Onun ve benim eski hayatından gelen birbirimizin bildiği kırgınlıklarımız var. Bunları ilişkinin en başında konuştuk. Çok önemli bu güven konusu. Bir araya geldiğimizde aşkımızdan ölüyoruz demedik ama birbirimizden çok hoşlanıyorduk. 6 ay birbirimizi tanımakla geçti sonra anladıkki birbirimizi seviyoruz ve evlilik yoluna girdik. İlk fırsatta çocuk yapacağız. Zaten bir evladımız olsun diye evliliği planladık.

Melek Mosso, Sanatçı haberleri, Magazin haberleri

Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply