Connect with us
Erkan Karakaş

Bilecik

Pazaryeri’nde15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla tüm şehitler için Mevlid-i Şerif okundu

Haber Ekleme

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitler için Yüzbaşı camiinde Cuma namazı öncesi mevlit okutuldu dua edildi.

Program sonunda Pazaryeri Belediyesi vatandaşlara pilav ve ayran ikram ederken, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Allah bu millete öyle kara geceler bir daha yaşatmasın ifadesinde bulunurken, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle İlçe Kaymakamlığımız ve Belediye iş birliğimizle mevlid-i şerif okutulup, Cuma namazı sonrası ikramlarda bulunduk Allah kabul etsin. 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Hemşehrilerimize saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Pazaryeri ilçesinde okutulan mevlit programına İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, İlçe Jandarma Komutanı Recep Kuş, İlçe Emniyet Amiri Emrah Turan, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.