Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Tekin ve AK Parti’ye yeni katılan belediye başkanları ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Tekin ve AK Parti’ye yeni katılan belediye başkanları ile görüştü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın AK Parti’ye yeni katılan 31 belediye başkanı ile görüştüğünü bildirdi. Özhaseki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“AK Partimize ailemize katılan 31 belediye başkanımızı, Milletin Adamı, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde AK Parti ailemiz büyüyerek yoluna devam ediyor” diye aktardı.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı ve İçişleri Komisyon Üyesi Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, ise Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşım ile “Bugün Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak partimize yeni katılan 33 belediye başkanımız ile Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplantıya katıldık. Birlikte katıldığımız Osmaneli Belediye Başkanımız Münir Şahin bey ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin hanım ile birlikte ilimiz ve ilçelerimize ilişkin sorunları sayın Cumhurbaşkanımıza dile getirme fırsatını bulduk. Cumhurbaşkanımıza ve Yerel yönetimler başkanımıza şehrimize ve bizlere gösterdiği ilgi ve alaka sebebiyle şükranlarımızı arz ediyoruz” dedi.

Güncel Haber Pazaryeri Haberleri Siyaset Sondakika