Bursa Fashion Week(BFW) heyeti, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Lideri Şükrü Keskin ve İdare Heyeti’ni ziyaret etti. Ziyaret tertibin mesken sahipliğini üstlenen Bilecik Pazaryeri Belediye Lideri Zekiye Tekin’in konut sahipliğinde gerçekleşti. Bölgenin kültürel ve ticari bedellerini ortaya çıkartma konusunda öncülük yapan Bursa Bilecikliler Derneği Dernek Lideri Erdoğan Mısırlı ve İdaresi buluşmada hazır bulundu.

İstanbul’dan ve Bursa’dan katılan BFW heyetinin konukları ortasında bulunan Bursa Bulgaristan Konsolosu Veselin Bojilov; Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Ticari Ataşesi Lubomir Lübenov, iş ve spor adamı Turgay Kıran, Emelya’nın sahibi iş bayanı Yaşariye Doğan, Barmak Barutçuoğlu Küme İstikamet. Kur. Bşk. ve USİGEM Başk. Mustafa Barutçuoğlu, Medoks Dokuma’nın sahibi Balkansiyad Dokumacılık Kom. Bşk. Hakan Kızılırmak , Baem Turizm Taraf. Kur. Bşk. Banu Özdağ, Heybeli Oteli’nin sahibi Sayın Aykut Aydın, BFW sahne Yöneticisi Sayın Asil Çağıl, Uludağ Üniversitesi Moda Tasarımı Kısmı Öğrt. Gör. Gizem Anşin bölgenin doğal hoşluklarına ve tarihi kıymetlerine hayran kaldı.

Bilecik Pazaryeri Beld. Bşk. Zekiye Tekin bölgenin yatırım ve gelişmeleri ile BFW grubuna bilgilendirmelerde bulundu.

BFW takımı ile Bilecik Ticaret Ve Sanayi Odası Bşk. Şükrü Keskin ile Bilecik Pazaryeri Belediye Bşk. Zekiye Tekin ileri devirde birçok projede birlikte yer almak için mutabakata vardılar.