Gündem

Başkan Yıldırım’dan başkan Tekin’e ziyaret

AK Parti Bilecik il Başkanı Serkan Yıldırım Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin’den Pazaryeri Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler alan il başkanı Yıldırım, Başkan Tekin’in Ankara temasları kapsamında Çevre Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel müdür yardımcısı Ali Çelikbilek ile yaptığı görüşmeleri değerlendirdi.

Başkan Yıldırım Beldiye Başkanı Zekiye Tekin’in Pazaryeri ilçesi için oluşturduğu bütün projelerinin her zaman destekçisi takipçisi olacağız ifadelerinde bulunarak. Belediye Başkanı Tekin’e misafirperverliği için teşekkür etti.

dünkü Ankara ziyaretinin Pazaryeri İlçesi için güzel bir ziyaret olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Tekin, “AK Parti İl Başkanımız sayın Serkan Yıldırım belediyemizi ziyaret etti. başkanımıza dünkü Ankara ziyaretimiz kapsamında bilgiler verdik. Çevre Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel müdür yardımcısı Sayın Ali Çelikbilek ile ilçemize aldığımız yatırımlar hakkında istişare ettik. Genel Müdür yardımcımız sayın Ali Çelikbilek’e misafirperverliği ve destekleri için teşekkür ederim”dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu