AK Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatı göreve yeni atanan İl Başkanı Serkan Yıldırım ve Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı ağırladı.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık’ın tekrar aday olmayacağını açıklaması ile İl Başkanlığı görevine atanan Serkan Yıldırım ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Pazaryeri İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatında daha önce ilçe başkanlarının da hazır olduğu ziyarette 20 yıldan beri ilçede görev yapan yönetim kadroları da katılırken, bayram tadında bir ziyaret oldu.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, “İl Başkanımız sağ olsun bu gün bizi ziyarete geldi bizi mutlu ettiler. Allah yar ve yardımcısı olsun. Hep beraber inşallah önceki dönemler ki il başkanlarımızla önceki dönem ilçe başkanlarımızla çalıştığımız gibi vekilimiz ile beraber il başkanımız ve bütün teşkilatlarımız beraber AK Partimizi en iyi yerlere taşıyacağız. AK Parti Pazaryeri İlçe teşkilatı olarak verilen görevleri laiki olarak yerine getirdik çok şükür. İkinci dönem bize tekrardan bu görevi laik gördüler. Teşkilatım ile beraber yapılması gereken bütün görevleri en iyi şekilde biz burada söz veriyoruz. İnşallah Cumhurbaşkanımıza laik bir ilçe ve il teşkilatı olarak hizmet edeceğiz. İl Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’a tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum başarılar diliyorum. İl Başkanımızın ve Milletvekilimizin ziyaretinde bizlereeşlik eden, Bilecik Gençlik kolları Başkanımız Muhammed Karadayı’ya  Bozüyük İlçe Başkanmız Hüsnü Ersoy’a, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz’a, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Alattin Emral’a Erdinç Gesge’ye, Mesut Çetin’e, Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Suna Ünal’a, Bozüyük Gençlik Kolları Başkanı Sefa Erim’e, Bozüyük İlçe Teşkilat Yönetimi, Pazaryeri eski ilçe Başkanlarımız Rasim Ertuna’ya, Mehmet Üstün’e, Mahir Küçük’e, Pazaryeri Eski Gençlik Kolları Başkanlarımız, Emre Topal’a, Serkan Yağcı’ya, Eski Kadın Kolları Başkanımız Kadriye Karakaş’a, eski yönetimimizden Mehmet Yetimler’e Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat’a Gençlik Kolları Başkanımız İsmail Duman’a ve ilçe yönetimimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Partinin çok köklü bir aile olduğunu vurgulayan Milletvekili Selim Yağcı, ise, “ AK Parti 18 yılı geride bırakan başında bir dünya liderinin olduğu ve geride de bıraktığı yıllarda da hayal denilen birçok hizmetleri gerçekleştirmeyi başaran bir kadronun temsil ettiği bir parti. Kimler geldi kimler geçti. Bu yeni dönem içerisinde de yeni bir anlayış ile yeni bir heyecan ile İl başkanımız Serkan beyin başkanlığında ilçe başkanlarımızla, Belediye başkanlarımızla, Kadın ve Gençlik kolları başkanlarımızla, AK Partinin tüm gönüllü neferleri ile İnşallah ilmek ilmek şehrimizin her noktasında hizmet ederek güzel bir örneği hep birlikte sergileyeceğiz” dedi.

İl Başkanı Serkan Yıldırım’ın tecrübeli bir siyasetçi olduğunu aktaran Milletvekili Yağcı, “İl Başkanımız Serkan beyin siyasi geçmişi partimizin kuruluşundan itibaren başlayan bir kardeşimiz. Onunla bu dönem içerisinde bu hassas süreçte bu önemli ve onurlu görevde görevlendirilmiş olması partimiz açısında da hepimiz açısında da oldukça güzel olumlu, İnşallah geçmiş dönem başkanlarımız almış olduğumuz bayrağı daha ileriye götürmenin çabası gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

2023 seçimlerinin önemine değinen AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, “Bizlerde partimizde emek verdik çalıştık birçok arkadaşımız ile beraber. AK Partinin 2023 hedeflerine hep birlikte daha güçlü bir adımlar ile sürdürmeye devam edeceğiz” diyerek Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.