Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin 31 Mart seçimlerinden önce vatandaşlara söz vermiş olduğu vaadini yerine getiriyor.

31 Mart Yerel seçimlerinde ilçe kadınlara iş istihdamı sözü vermişken, Pazaryeri İlçesinde kurulumu devam eden, Konserve fabrikası son aşamaya geldi.

Fabrika tamamlandığında ilçe kadınlarına iş imkanı sağlanacak.

Başkan Tekin, Önümüzdeki hafta Pazaryeri İlçesinde Kapalı Pazaryeri için çalışmalarının başlayacağı müjdesini verdi.

Kapalı Pazaryeri hakkında bilgiler aktaran Başkan Tekin, “31 Mart Yerel Seçimlerinde vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda ilçe halkımıza sözümüz vardı. Önümüzdeki hafta kapalı pazaryerimizin için çalışmalara başlıyoruz. Yapılacak kapalı Pazarımız ilk etapta en az 2 dönümlük alanlı kaplıyor. Çok amaçlı olarak yapılacak kapalı pazaryerimizde mescit, çay ocağı, sebze ve giyim satış alanları olarak planlandı. Kapalı Pazar alanımızı kurmakla ilçemizin başlıca diğer sorunu olan otopark sorununu çözmüş olacağız. İlçe pazarı kurulmadığı günlerde kapalı Pazar alanımız ilçe halkımıza otopark olarak hizmette olacak. Projemize destek veren AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı’ya, AK Parti il Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’a ve İlçe Başkanımız İsmail Soydan’a teşekkür ediyorum” dedi.