Bilecik’in Pazaryeri ilçesini ziyaret eden ünlü sanatçı Arif Susam’dan Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e övgü dolu sözler.

Taverna müziğinin buğulu sesi olarak bilinen, Aşk ve sevgi üzerine yaptığı şarkılar ile bütün sevenlerin gönlünü fetheden Arif Susam Pazaryeri ilçesi ziyaretinde Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e Pazaryeri ilçesinde konser sözü verdi.

Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in adını çok duyduğunu dile getiren Arif Susam, Başkan Tekin’in cana yakınlığını ve misafirperverliğini çok sevdiğini dile getirdi.

“Arif abi diye bana hitap etmesi çok hoşuma gitti”

 Arif Susam, Pazaryeri Gündem ve Pazaryeri Haber 11’e yaptığı açıklamada, “Türkiye’de çok yerlere gittim fakat başkanımızı ben bir başkan olarak görmedim bu kadar cana yakın, bu kadar misafirperver hele ki Arif abi diye bana hitap etmesi çok hoşuma gitti. Bazı kişiler vardır burunları biraz büyük olur havada olur fakat bir kardeşim gibi karşıladı beni o beni çok duygulandırdı çok teşekkür ediyorum kendilerine” diye konuştu.

Öte yandan Pandemi sonrası 5 Eylül’de Pazaryeri ilçesinin kurtuluş yıldönümünde konser sözü alan Başkan Tekin Arif Susam’a ziyaretleri için teşekkür etti.