Siyaset

AK Parti İl Koordinatörleri Pazaryeri ilçe başkanlığını ziyaret etti

AK Parti Bilecik İl Koordinatörleri Pazaryeri İlçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe teşkilatı çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Bilecik 7. Olağan kongresi sonrası İl Başkanı Serkan Yıldırım’ın oluşturduğu yönetim ile Pazaryeri Koordinatörlüğü görevine atanan Nurkan Kahraman, Şerife Tetik Bilecik İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Tanju Girgin ve İl Sosyal Politikalar Başkanı Münevver Geyik Pazaryeri ilçe teşkilatını ziyaret ederek partinin çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Gerçekleşen ziyarete Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’de katılırken, İlçe Başkanı İsmail Soydan, 7. olağan kongremiz sonrası oluşturduğumuz, İlçe Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımız ile partimize yeni üyeler kazandırmaya hız kesmeden devam ediyoruz ifadesinde bulundu.

Pandemi dolayısı ile çalışmaların kısıtlı bir şekilde devam ettiğini dile getiren Başkan Soydan, “Pandemi dolayısı ile maalesef ilçemizdeki çalışmalarımız kısıtlı. Yeni oluşturduğumuz yeni yönetimimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımızın sosyal, demokratik ve güçlü Türkiye için oluşturduğu ekonomi ve sosyal alanlarda atılacak somut adımlarla 2023, 2053, ve 2071 hedefleri doğrultusunda ilk olarak ilçemizdeki üye sayımızı artırmayı amaçladık ve çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı” dedi.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan ve Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Bilecik Koordinatörleri Nurkan Kahraman’a Şerife Tetik’e Bilecik İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Tanju Girgin’e ve İl Sosyal Politikalar Başkanı Münevver Geyik’e ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Gerçekleşen ziyarette AK Parti Pazaryeri İlçe Kadın Kolları Başkanı Büşra Kanat, İlçe Gençlik Kolları Başkanı İsmail Duman ve İlçe Teşkilat yönetimi katıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu