Bilecik’in Pazaryeri ilçesini ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in konuğu oldu.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri ilçesindeki çalışmalar hakkında Milletvekili Ödünç’e bilgiler verirken ilçedeki bazı projeler hakkında istişare yaptı.

Milletvekili Ödünç Pazaryeri Kaymakamı Berker Çırak’ı da makamında ziyaret ederek ilçe hakkında Kaymakam Çırak’tan bilgiler aldı ve daha sonra AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanlığını ve Milliyetçi Hareket Partisi Pazaryeri İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Pazaryeri Esnafını da ziyaret ederek kolay gelsin dileklerini ileten Milletvekili Ödünç, “Komşu ilimiz ve ilçemiz Bilecik’in Pazaryeri ilçesine gelmekten büyük mutluluk ve keyif aldım. Bu gün bereketli bir gün kar yağışı içerinde geldik. Çok değerli Belediye Başkanımız ve Kaymakam bey bizleri misafir ettiler. Pazaryeri ilçesi tarihi konumu ile sanayiye olan açıklığıyla inşallah ileriki günlerde sanayi alanlarıyla fabrikalarımız burada inşa edilecek ve istihdama sebebiyet verecek ve aynı zamanda turizmi ile önde gelen ilçelerin başında geliyor. Ben inanıyorum Pazaryeri ilçesi bünyesinden bakanlar, çok değerli bürokratlar, milletvekilleri çıkarmış kıymetli bir ilçe. Bize Bursa milletvekili olarak buradaki değerli büyüklerimiz ile beraber hizmet etmekten büyük keyif ve mutluluk duyacağım. Misafirperverlikleri için değerli Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ise “Bursa Milletvekilimiz Sayın Atilla Ödünç’ü Pazaryeri İlçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Milletvekilimiz ile Pazaryeri İlçemizin sorunları ve yapılan projeler hakkında bilgi alışverişi sağladık. Kendilerine nazik ziyareti için ve ilçemize destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Milletvekili Atilla Ödünç’ün Pazaryeri İlçesi ziyareti kapsamında kendisine AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Emral, Belediye Meclis Üyesi Erkan Karakaş, AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Başkanı Büşra Kanat, AK Parti Pazaryeri Gençlik Kolları Başkanı İsmail Duman eşlik etti.